1. Scrii ce piesă cauți.
2. Primești oferte de la vânzători.
3. Tu alegi prețul și oferta câștigătoare.
1. Postezi rapid anunțul cu ce piesă vinzi.
2. Cumparătorii te sună sau fac direct comandă.
3. Livrezi comanda și încasezi banii.
  1. Piese Auto
  2. Alternator

Generator / Alternator LAMBORGHINI JALPA PRODUCATOR BOSCH 0 986 031 270

Cluj-Napoca, jud. Cluj
Preţ: 2409 lei

Spune că ai văzut anunțul pe PieseAuto.ro și beneficiezi de prețul afișat!

Adaugă la favorite Adăugat la favorite
Vândut de: Magazin piese auto

Netparts AUTO

CIF: RO35055327
Pr Netparts 368
Produs nou Cu factură Cu garanție ID #830385559
Generator / Alternator LAMBORGHINI JALPA PRODUCATOR BOSCH 0 986 031 270
Informatii
Piesa la schimb -
Curent de incarcare generator [A] - 55
Tensiune [V] - 14
Dezvoltarea reparatiilor recomandate - Curea trapezoidala/transmisie
Tip alternator - pentru alternator CA
Role - fara rola curea
CODURI OEM
CLAAS685 498 0
INTERNATIONAL HARV.321 854 4 R91
IVECO1162339
IVECO1163753
IVECO1171638
IVECO42498284
IVECO42498572
IVECO42522616
KHD01162339
KHD01163752
KHD01163753
KHD01171638
KHD116 2339
KHD116 3752
KHD116 3753
KHD117 1638
LIEBHERR610 70 10
MAN51 261001 7207
MAN51 261001 9207
MERCEDES-BENZ006 154 16 02
MERCEDES-BENZ006 154 16 02 80
MERCEDES-BENZ010 154 26 02
MERCEDES-BENZ010 154 26 02 80
MERCEDES-BENZA 006 154 16 02
MERCEDES-BENZA 006 154 16 02 80
MERCEDES-BENZA 010 154 26 02
MERCEDES-BENZA 010 154 26 02 80
MWM6 0571 01 0 0149
VOLVO6205473
Actualizat acum 4 zile
0 vizualizări
Raportează neregulă
  • Specificații
  • Livrare și plată
  • Garanție: DA
  • Retur: DA
  • Întrebări despre produs (0)
Piesă auto compatibilă cu:

Lamborghini Jalpa

Nu au fost puse întrebări pe acest produs.

Adresează vânzătorului o întrebare

ESTE INTERZIS să publici aici informaţii personale precum telefonul, adresa de e-mail, website, etc.
Poze cu piesa dorită:
Se încarcă...
Alege pozele (maxim %d)
Te-ar mai putea interesa
Generator / Alternator LAMBORGHINI JALPA - BOSCH 0
Generator / Alternator LAMBORGHINI JALPA - BOSCH 0 120 488 138
Curent de incarcare generator [A] : 55 Tensiune [V] : 14 Dezvoltarea reparatiilor recomandate : Curea trapezoidala/transmisie Tip alternator : pentru ...
Generator / Alternator FIAT 131 BOSCH 0 986 035 63
Generator / Alternator FIAT 131 BOSCH 0 986 035 630
Generator Alternator FIAT 131 BOSCH 0 986 035 630-1 0 986 035 LIVRARE GRATUITA* 0 986 035 Piesa la schimb : Curent de incarcare generator [A] : 65 Ten...
Generator / Alternator CITROEN DS3 BOSCH 0 986 082
Generator / Alternator CITROEN DS3 BOSCH 0 986 082 880 Cod intern I12519
Categorie produs Alternator Cod intern I12519 Descriere produs Generator / Alternator CITROEN DS3 BOSCH 0 986 082 880-SCN5 0 986 082 880-SCN5 Garantia...
Generator / alternator NISSAN PRIMERA HATCHBACK (
Generator / alternator NISSAN PRIMERA HATCHBACK ( P12 ) 01/2002 - 2019 - pr...
Generator / alternator NISSAN PRIMERA HATCHBACK ( P12 ) 01/2002 - 2019 - producator BOSCH 0 986 045 701 - 304941 - Piesa Noua Denumire produs: Generat...
Generator / alternator SKODA RAPID SPACEBACK ( NH1
Generator / alternator SKODA RAPID SPACEBACK ( NH1 ) 07/2012 - 2019 - piesa...
Generator / alternator SKODA RAPID SPACEBACK ( NH1 ) 07/2012 - 2019 - producator BOSCH 0 124 525 220 - 311519 - Piesa Noua Denumire produs: Generator ...
Generator / Alternator RENAULT CLIO DIESEL - OEM:
Generator / Alternator RENAULT CLIO DIESEL - OEM: MRA40241 - Cod intern: W0...
Generator / Alternator RENAULT CLIO DIESEL - OEM: MRA40241 - Producator: MAGNETI MARELLI