Buton Switch,resetare Presiune Anvelope VW PASSAT B6 2005 - 2010 Motorina 3C0927121D, 3C0927121 D, 02307

Agigea, jud. Constanta
ID #937192599
Preţ: 40 lei
Second hand Vândut de firmă Livrare cu verificare
Buton - Tip: switch
pentru: resetare presiune anvelope
Producator: VW
Model: PASSAT B6 2005 - 2010
Tip motor: Motorina
Motor: 2.0 TDI
Cod motor: BMR( CP: 170, KW: 125, CCM: 1968 )
Producator piesa: VAG
COD OEM:3C0927121D, 3C0927121 D, 02307
Alte detalii despre acesta piesa:
Buton pentru resetarea sistemului de monitorizare a presiunii în anvelope (TPMS), compatibil cu VW Passat B6. Piesa permite șoferului să calibreze sistemul TPMS după ajustarea presiunii în roți sau înlocuirea unei anvelope. Include inscripția "SET" și simbolul specific TPMS.

Piesa prezintă o deteriorare vizibilă pe suprafața butonului, unde stratul superior este rupt/decojit. Această defecțiune este de natură estetică. Conectorul electric albastru este intact. Cod OEM: 3C0927121 D.

Daca sunteti interesati de aceasta piesa si doriti mai multe detalii va rugam sa faceti referire la codul de stoc intern A47A4F32.
Piesa este second hand, provenita din dezmembrari auto.

Nu ezitati sa ne contactati pentru mai multe detalii despre aceasta piesa sau pentru alte piese de la acelasi vehicul.
Oferim livrare cu expediere in aceasi zi in toata tara, plata ramburs la curier si verificare colet inainte de plata.
Pretul include TVA, oferim factura, garantie si drept de retur in cazul in care piesa nu corespunde.
  • Specificații
  • Livrare și plată
Piesă auto compatibilă cu:

Volkswagen Passat B6

Actualizat acum 2 zile
Raportează
Vrei și mai multe oferte?
Completează o cerere de piese auto și vei primi oferte de preț potrivite pentru tine de la vânzătorii din PieseAuto.ro.
Tu alegi prețul!
Cere oferte de piese